Nem nyilvános beszélgetések
Kedves Mindenki! Ezen az oldalon nem fogadunk el regisztrációt!
















Kedves Mindenki! Ezen az oldalon nem fogadunk el regisztrációt!



















Kedves Mindenki! Ezen az oldalon nem fogadunk el regisztrációt!







Kedves Mindenki! Ezen az oldalon nem fogadunk el regisztrációt!
Nem nyilvános beszélgetések
Kedves Mindenki! Ezen az oldalon nem fogadunk el regisztrációt!
















Kedves Mindenki! Ezen az oldalon nem fogadunk el regisztrációt!



















Kedves Mindenki! Ezen az oldalon nem fogadunk el regisztrációt!







Kedves Mindenki! Ezen az oldalon nem fogadunk el regisztrációt!
Nem nyilvános beszélgetések
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nem nyilvános beszélgetések


 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Egybe minden

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
fortis
Admin
fortis


Hozzászólások száma : 1043
Join date : 2012. Mar. 10.

Egybe minden Empty
TémanyitásTárgy: Egybe minden   Egybe minden Icon_minitimeHétf. Okt. 23, 2017 9:07 am

A menyasszony.
Tulajdonképpen ez nem egy éjszakai álom volt, mert korán felébredtem, és nem tudtam vissza aludni. Ezért kitaláltam, hogy az ellazító módszert fogom alkalmazni, hátha jöhetne egy testen kívüli élmény.  Minden rendben is volt, ellazultam tetőtől talpig ahogyan kell, és monitoroztam is a megszokott helyet, azaz azt a gödröt, ami felett a köd eltakar mindent. Amúgy érdekes ez a jelenség, mert van amikor éjjeli sötétség uralkodik odafent, van amikor kék ég, és van amikor a ködös homály. Azt nem tudom, hogy ez minek lehet a függvénye. Mindenesetre eszembe jutott, hogy a másik világ ott van a ködön túl, csak ki kellene tudnom lebegni ebből a gödörből.
Ekkor jött az ötlet, hogy Ápriliához kellene eljutni, és szándékomba vettem.  
Ekkor valami történt, talán álomba kerülhettem, mert meg is láttam Ápriliát, amint egy kertes ház udvarán áll, esküvői ruhában, és bár fátyol is volt rajta, vagy nem tudom ezt minek hívják, de nem az arca előtt, hanem hátul és oldalt lógott le . Amit láthattam inkább olyan volt mint egy 3D-s fénykép, mert minden mozdulatlanságba volt dermedve. Áprilia még fiatalabb volt, és gondoltam legalább a ruháját megpróbálom jobban megfigyelni.  A fura az volt benne, hogy bár a menyasszonyi ruhája fehér volt, a csipkeszerű anyagán átvillant valami más is, mintha színes faleveleket ábrázoló része is lett volna belül. de azt nem tudtam megállapítani, hogy ez egy alsó ruha lett volna e, vagy pedig a fehér csipkés ruházathoz tartozott e valyon.
Aztán hosszúkás asztalokat is láttam tele étkeket tartalmazó edényekkel, de aztán kiestem a tapasztalatból.
Vissza az elejére Go down
https://toltek.hungarianforum.com
Lilla
Admin
Lilla


Hozzászólások száma : 2868
Join date : 2012. Mar. 11.

Egybe minden Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egybe minden   Egybe minden Icon_minitimeHétf. Okt. 23, 2017 8:06 pm

Nekem egy, az alábbi képhez hasonló rajzolt férfi angyal jelent meg, csak a másik oldalra fordulva. A párját, a nőt nem figyeltem meg, de tudom, hogy szájon csókolta. Teljesség érzésem volt.
Amikor együtt jelenik meg párban a férfi-nő ("szüzügia"), ez az ősvalót szombolizálja, mivel az ősvalónk kétnemű lény.
Tulajdonképpen jó jel, hogy megjelenik. Nemrég volt egy olyan álmom is ("Mosonmagyaróváron lenne a mesterem?"), amiben egy királyfi-királylány szerepelt, mint pár, az is szüzügia. Nagyon érdekes álom, ajánlom figyelmedbe.

Egybe minden Image10
Vissza az elejére Go down
fortis
Admin
fortis


Hozzászólások száma : 1043
Join date : 2012. Mar. 10.

Egybe minden Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egybe minden   Egybe minden Icon_minitimeCsüt. Nov. 02, 2017 4:54 pm

Szia, ezt az álmot csak azért írom ide neked, mert az álmomban a nő te voltál.

A csőben.
Ennél az álomnál egy krumplis hálóhoz hasonló csőben másztunk felfelé, egy nő és mögötte én. A helyszín egy irtó magas híd volt, amire ez a csőszerű háló ki volt feszítve, és amelyben csak hason kúszva juthattunk tovább. Nagyon magasra felkúsztunk már, de minél följebb jutottunk, a cső egyre csak szűkebbé vált. A végén az előttem kúszó hölgy bejelentette, hogy nem juthat tovább, mert a háló annyira összeszűkült, hogy nem fér már el benne, Mit csináljunk, töprengtem, vissza mászni sem fogunk tudni, az túl fárasztó lenne, így arra a döntésre jutottam, hogy át kellene vágnunk a hálót, és abba kapaszkodva kívülről mászni fel tovább.
Vissza az elejére Go down
https://toltek.hungarianforum.com
Lilla
Admin
Lilla


Hozzászólások száma : 2868
Join date : 2012. Mar. 11.

Egybe minden Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egybe minden   Egybe minden Icon_minitimePént. Nov. 03, 2017 3:53 pm

fortis írta:
Szia, ezt az álmot csak azért írom ide neked, mert az álmomban a nő te voltál.

A csőben.
Ennél az álomnál egy  krumplis hálóhoz hasonló csőben másztunk felfelé, egy nő és mögötte én. A helyszín egy irtó magas híd volt, amire ez a csőszerű háló ki volt feszítve, és amelyben csak hason kúszva juthattunk tovább.  Nagyon magasra felkúsztunk már, de minél följebb jutottunk, a cső egyre csak szűkebbé vált.  A végén az előttem kúszó hölgy bejelentette, hogy nem juthat tovább, mert a háló annyira összeszűkült, hogy nem fér már el benne,  Mit csináljunk, töprengtem, vissza mászni sem fogunk tudni, az túl fárasztó lenne, így arra a döntésre jutottam, hogy át kellene vágnunk a hálót, és abba kapaszkodva kívülről mászni fel tovább.

Ha én voltam, akkor egyértelműen leképezi az álom a valóságot: mi ketten zsákutcába jutottunk. Csak egy huszárvágással lehet(ne) megmenteni a kapcsolatunkat.
Vissza az elejére Go down
fortis
Admin
fortis


Hozzászólások száma : 1043
Join date : 2012. Mar. 10.

Egybe minden Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egybe minden   Egybe minden Icon_minitimePént. Nov. 03, 2017 4:49 pm

Én kicsit másképpen értelmezném, mert a cső nem volt zsákutca, hanem tovább folytatódott. Szerintem inkább nekünk kellett volna leadnunk magunkból ezt azt, hogy tovább folytathassuk utunkat.
Most akkor elgondolkodtató lenne, hogy mi az amit le lehetne adnunk magunkból. Én pl a klausztrofóbiámat, mert főként az ami gátol. A cső egy rugalmas háló volt, tehát lehetett volna tovább haladni, csak nagy nehézségekkel.
A huszár vágás a kiút ahol lehetett volna folytatni tovább párhuzamosan a csővel, hiszen a csőbe kapaszkodtunk volna, ennek jelentését viszont nem nagyon tudom, erre nincs ötletem.
Végül is viszont nem csináltunk semmit, a huszárvágás csak egy elképzelés volt, hogy hogyan lehetne előrébb jutni tovább. Szóval egy lehetséges variáció, amit megjelent lelki szemeim előtt, hogy hogyan másznánk tovább.
Vissza az elejére Go down
https://toltek.hungarianforum.com
Lilla
Admin
Lilla


Hozzászólások száma : 2868
Join date : 2012. Mar. 11.

Egybe minden Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egybe minden   Egybe minden Icon_minitimeKedd Nov. 07, 2017 4:37 pm

A szerelem nagy folyó,
Megfojtja a zsenge nádat.
A szerelem éles penge,
Vérző lelket hagy a bánat.
A szerelem szomjúság
Olthatatlan kínja.
A szerelem egy virág,
Melynek te vagy a magja.
A szív, ha fél, hogy megszakad,
Sosem tanul meg szeretni.
Az álom, ha nem ébredsz belőle,
Sosem fog teljesülni.
Az embert elfogadni se tudják,
Ha nem tud adni, csak félni.
A lélek, mely halni nem mer,
Sosem tanul meg élni.
Ha az éj túl magányos,
És túl hosszú az út,
És úgy hiszed, hogy szerelem
Csak a szerencséseknek jut,
Ne feledd, hogy egész télen
Mag szunnyad a hó alatt,
És a nap szeretetétől
Tavasszal rózsa fakad.
(Dalszöveg Miyazaki: Vissza a gyerekkorba c. filmjéből
Vissza az elejére Go down
fortis
Admin
fortis


Hozzászólások száma : 1043
Join date : 2012. Mar. 10.

Egybe minden Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egybe minden   Egybe minden Icon_minitimeKedd Nov. 07, 2017 7:16 pm

A mondanivalója nagy igazságokat rejthet.
Vissza az elejére Go down
https://toltek.hungarianforum.com
Lilla
Admin
Lilla


Hozzászólások száma : 2868
Join date : 2012. Mar. 11.

Egybe minden Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egybe minden   Egybe minden Icon_minitimeSzer. Nov. 08, 2017 10:50 am

Fortis írta 2016.02.22. 15:55

"Azt hiszem leveszem a kezemet rólad , te kezelhetetlen vagy .
Te ugyan azt műveled amiért Elek innen ki lett tiltva , csak más kategóriában . Te nem a vallást szajkózod , hanem fortis szapulását  minden topikban .
Annak idején még a kezdetekkor amikor megvédtelek mindentől és mindenkitől ezen a fórumon , felhívtam a figyelmedet arra , hogy ha úgy érzed az erő meghaladja amit elbírsz , szólj , mert  akkor a kísérleteinket azonnal abbahagyjuk és akkor kiszállhatsz . Most úgy érzem nem tudod kezelni , ez egy felhívás , de nem dönthetek helyetted , gondold át mit bírsz el és mit nem . 
 A felvetett kívánságodat ezennel elfogadom , azaz mellőzzük egymás társaságát  írásban és szóban ."

 Razz
Vissza az elejére Go down
Lilla
Admin
Lilla


Hozzászólások száma : 2868
Join date : 2012. Mar. 11.

Egybe minden Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egybe minden   Egybe minden Icon_minitimeSzer. Nov. 08, 2017 11:04 am

2015. 03.16. Efi írta fortisról:

"Szövőmunkás szerintem nem tudja elviselni, hogy ne az övé legyen az utolsó szó, ne ő mondja meg a tutit, ezért fordulhat elő, hogy annyira csűri-csavarja, hogy néha már egész másról folyik a vita, mint amin elkezdődött. Ha valóban magát akarná megértetni, és nem azért hogy elismerjük az igazát, akkor nem térne el a tárgytól, mikor már nincsenek érvei. A másik technikája az, hogy lekicsinyíti, relativizálja, bagatellizálja, érvényteleníti az eltérő véleményt."

Razz
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Egybe minden Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egybe minden   Egybe minden Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Egybe minden
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem nyilvános beszélgetések  :: Álmodással kapcsolatos linkek, írások :: Fortis-
Ugrás: